bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

PLUS TOKEN APP - Merkezi Olmayan Çok Kriptolu Cüzdan ve daha fazlası - PlusToken STO (Security Token Offering) - Bu akıllıca cüzdanı test edin, tecrübe edin ve gözden geçirin. İşletim sistemi IOS ve Android ile akıllı telefonlarda indirme talimatları


German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek,
Eşanjör Dağıtılmış Dağıtılmış Çok kripto-cüzdan, IOS ve Android için bir mobil uygulamasındaki tüm ++ QR kodu ve Arbitraj Ticaret yoluyla ödeme çözümleri tavsiyeler için ++ Cazip Ortaklık Programı akıllı telefonlar: Plus Token -  Dash ve EOS kalıcı güvenli ve anonim merkezi olmayan, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Doge, Bitcoin-Cash, Ripple gibi kripto para tutun. Şimdi uygulamayı indirin! Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - Turkey, - Security Token Offering (STO)
PLUS TOKEN: KRİPTO CERRAHİLERİ KİRLİ, GÜVENLİ VE ANONİMİ KABUL ETMEK


Kriptolarınızı kalıcı olarak güvenli ve anonim tutmak ve yine de kar elde etmek istiyorsanız, PLUS TOKEN-APP'yi kesinlikle indirmelisiniz.
Sadece birkaç hafta sonra, PLUS TOKEN APP zaten 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor.

  • merkezi olmayan kripto çok cüzdan
  • merkezi olmayan değişim
  • QR kodu Ödeme çözümleri
  • Şifreleriniz, bağlı bir botun arbitraj ticareti yoluyla kar edebilir (bu bir zorunluluk değildir, sadece bir seçenek).
    Arbitraj ticareti, hiçbir zararın mümkün olmadığı anlamına gelir, sadece karlar!
    Şu anda, aylık yaklaşık% 10'luk kar ödenir (günde yaklaşık% 0.33).

Her şey ademi merkeziyetçi, anonim, hacker saldırılarından korunur ve düzenlenemez. Mobil uygulama IOS ve Android akıllı telefonlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Ve bu arada, şirket sevk için çok kazançlı bonuslar öder.


Eylül 2018'de Silikon Vadisi Girişim Fonu'nun temsilcisi PLUS TOKEN ve Zhao Sheng, 5 milyar ABD Doları değerinde bir yatırım anlaşması imzaladı.
PLUS TOKEN, dijital para piyasası değeri ve kurumsal değerleme açısından, küresel dijital para piyasasının ön saflarında yer almaktadır.
Sadece 5 ay içinde, PLUS TOKEN zaten en yüksek mevduat ile ilk 3 cüzdan arasında!

Merkezi olmayan Değiştirici ile birlikte QR koduyla PLUS TOKEN ödeme sistemi, dünya çapında bir patlamayı tetikleyecektir.


Ücretsiz indir
Referer-ID: 15782248200

PLUS TOKEN APP - Merkezi Olmayan Çok Kriptolu Cüzdan ve daha fazlası STO (Security Token Offering) PlusToken - MLM (Çok Seviyeli Pazarlama) aracılığıyla Yönlendiren / İş Ortağı / Satış Ortağı / Dağıtıcı olarak kazanın. Parlak bir pazarlama planı, tazminat planı ile para kazanın ve kazanın. Size ücretsiz bir web sitesi / açılış sayfası / ana sayfası sunuyoruz.


Türk, Turkish - türkiye, Türkiye, Turkey
Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman, - (STO) Security-Token-Offering
Ortaklarımıza bu kişiselleştirilmiş web sitesi (Referer-ID'inizle) ücretsiz olarak ve ek pazarlama materyalleri sağlarız.
Ekip üyeleri için Alan

PLUS TOKEN'İN BAĞIMSIZ ORTAKI
Referer-ID : 15782248200


IS-R Internetdiestleistungen
Bernd Reinders
Ignaz-Semmelweis-Str. 2
46397 Bocholt
Germany
Telefon: +4­9(0)15782248200
Faks: +4­9(0)2871222364
mail: [email protected]
Skype: marion.reinders2
ÖNEMLİ NOT:
Bu web sitesi kişisel mali danışmanlık, ne de bir yatırım danışmanlığı ne olduğunu. Bu web sitesindeki bilgiler yatırım hedeflerine, mali durumuna veya yatırım ihtiyaçlarının bireysel karakter hesaba katmaz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, bireysel yatırım hedefleri, mali durum ve yatırım ihtiyaçları için uygun olup olmadığını değerlendirmek için sizin sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeden önce bu inceleme yapmak gerekir. .

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Ortaklık programı, yönlendirenlere pasif bir gelir ve 10 seviye üzerinde gerçek para kazanma olanağı sunmaktadır. Zengin Tazminat Planı / Pazarlama Planı. - Bu aldatmaca mı? Kripto-para birimi ile bir derece, bilgi, tüketici testi ve para kazanma deneyimi. : PLUS TOKEN APP - Merkezi Olmayan Çok Kriptolu Cüzdan ve daha fazlası !


Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German, Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - Turkey, - STO - Security Token Offering