bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

DCEP / E-CNY i PLUS TOKEN - PlusToken STO (Security Token Offering) - Wymiana kryptograficzna / portfel / wymiana na zakup DCEP / E-CNY. Instrukcje dotyczące pobierania aplikacji na smartfona (iOS i Android). Samouczek do pobrania i bezpłatnej rejestracji / rejestracji.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, danish, Finnish, French, Greek, hindi, spanish, Dutch, Japanese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, romanian, Serbian, Swedish, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Vietnamese, Italian,
Zdecentralizowany portfel z wieloma kryptowalutami, zdecentralizowana wymiana, rozwiązania płatnicze za pomocą kodu QR i arbitrażu dla psów AI ++ Wszystko w jednej aplikacji mobilnej na smartfony z systemem Android i IOS ++ Atrakcyjny program partnerski dla rekomendacji ++ Program premiowy dla DCEP / E-CNY: Plus Token - Pobierz aplikację teraz! Bezpieczny portfel dla kryptowalut, takich jak BitCoin, LiteCoin, Ethereum, Bitcoin-Cash, DCEP / E-CNY, Doge, EOS, Ripple i Dash - trwale bezpieczny, zdecentralizowany i anonimowy. Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - Security Token Offering (STO)
Do domu - DCEP / E-CNY i PLUS TOKEN
DCEP / E-CNY i PLUS TOKENChińska waluta cyfrowa i portfel Plus Token


Część pierwsza: DCEP / E-CNY

Co to jest DCEP / E-CNY?
 • DCEP / E-CNY (Digital Currency Electronic Payment) to legalna waluta cyfrowa emitowana przez People's Bank of China. DCEP / E-CNY jest zasadniczo cyfrowym instrumentem płatniczym. DC odnosi się do waluty cyfrowej, EP odnosi się do płatności elektronicznej, to znaczy: waluty cyfrowej i elektronicznych instrumentów płatniczych. Jego właściwości funkcjonalne są dokładnie takie same jak w przypadku pieniędzy papierowych, ale w formie cyfrowej.
 • DCEP / E-CNY wydany przez bank centralny jest zastępowany papierowymi pieniędzmi. Można założyć, że DCEP / E-CNY to szósta edycja chińskiej waluty RMB (RMB 3.0, cyfrowa waluta zastępuje tradycyjne banknoty i monety).

Funkcje i zalety DCEP / E-CNY:
 1. Pełna akceptacja. Żadna chińska instytucja ani osoba fizyczna nie może odrzucić DCEP / E-CNY. Waluta jest powiązana 1: 1 z chińską walutą krajową RenMinBi (RMB).
 2. Wysokie bezpieczeństwo dzięki gwarancji kredytowej banku centralnego.
 3. Dwa poziomy bezpieczeństwa kryptograficznego. Volks-Zentralbank - Bank komercyjny - Publiczny, brak domyślnej trasy technicznej.
 4. Wymiana systemu pieniądza rezerwowego (M0). DCEP / E-CNY jest zamiennikiem M0, który zastępuje gotówkę (system jest zaprojektowany do 300 000 transakcji na sekundę).
 5. Podwójne płatności offline. Oznacza to, że płatności można dokonywać, nawet jeśli zarówno płatnik, jak i odbiorca są offline. Dopóki telefon komórkowy jest zasilany, dwa telefony komórkowe mogą łączyć się w czasie rzeczywistym w celu przesyłania pieniędzy, które następnie krążą jak papierowe pieniądze.
 6. Anonimowość. Wymagania anonimowych płatności publicznych bez wiążących kart bankowych są spełnione.
 7. Można również płacić bardzo wysokie kwoty, ale może to wymagać certyfikatu KYC (Know Your Customer).
 8. Cztery instytucje banku centralnego posiadają łącznie 84 patenty technologiczne (od września 2019 r.).

Jaki problem rozwiązuje DCEP / E-CNY?
 1. Łatwy do noszenia i płacenia (bez zmian).
 2. Niski koszt (produkcja, drukowanie, zwrot, transport, przechowywanie, zużycie) i jest przyjazny dla środowiska.
 3. Fałszowanie pieniędzy nie jest już możliwe (zwalczanie fałszywych pieniędzy).
 4. Realizacja akwizycji danych w czasie rzeczywistym, takich jak tworzenie walut, księgowość i przepływ danych. Zapewnia przydatne odniesienie do inwestycji walutowych, formułowania polityki pieniężnej i realizacji.
 5. Można go zapłacić bez dostępu do Internetu.
 6. Ochrona suwerenności monetarnej i statusu prawnego Chin.
 7. RMB szybko staje się międzynarodowym środkiem płatniczym.

Pochodzenie DCEP / E-CNY
 1. W 2014 r. Bank centralny powołał zespół badawczy ds. Legalnej waluty cyfrowej do badania blockchain i walut cyfrowych.
 2. W 2017 r. Bank centralny oficjalnie założył China Digital Currency Research Institute.
 3. W 2018 roku Digital Currency Research Institute założył „Shenzhen Fintech Co., Ltd.”, aby uczestniczyć w rozwoju transakcji finansowych blockchain i innych projektów.
 4. Pierwszymi instytucjami, które wygrały za pomocą cyfrowej waluty banku centralnego w sierpniu 2019 r., Były Alibaba, Tencent, Chiński Bank Przemysłowo-Handlowy, Chiński Bank Budowlany, Bank Chin, Agrarbank Chin i China UnionPay.
 5. W styczniu 2020 r. Bank centralny oficjalnie uruchomił DCEP / E-CNY i reklamę ogólnoświatową.

Druga sekcja: PLUS TOKEN

Co to jest Plus Token?
 1. Zdecentralizowany portfel kryptograficzny. Obsługuje osiem głównych walut cyfrowych, bezpłatne pobieranie i rejestrację oraz bezpłatne korzystanie.
 2. Stworzony przez koreański zespół techniczny, pierwotnie od Samsunga i Google Pay.
 3. Otrzymuj 6 - 18% swojej wpłaty kryptograficznej co miesiąc (przy codziennej płatności).
 4. Minimalna kwota na AI-Dog wynosi 500 USD.
 5. Maksymalna kwota wynosi 50 000 USD na konto.
 6. Możesz wyłączyć AI-Dog w dowolnym momencie i wypłacić depozyt kryptograficzny.

W jaki sposób Plus Token osiąga zyski?
Portfel z wieloma łańcuchami.
 1. Wymiana OTC (Over The Counter).
 2. AI-Dog Arbitrage (od 2015).
 3. Hosting gier mobilnych.
 4. Rozwiązanie do płatności mobilnych.
 5. Portal dystrybutorów.
 6. Wbudowana zdecentralizowana centrala mobilna.
 7. Media społecznościowe i hosting projektów.

Jak zarejestrować się w Plus Token AI-Dog?
 1. Ograniczone korzystanie z AI-Dog! Korzystanie jest ograniczone do 10 milionów członków na całym świecie. Obecnie istnieje 3,8 miliona członków w 173 krajach. Chiński bank centralny rezerwuje na swoje potrzeby 2 miliony rachunków. Oznacza to, że dostępnych jest tylko 4,2 miliona kont.
 2. Rejestracja jest możliwa tylko do 2022 r. Lub do osiągnięcia 10 milionów członków - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
 3. Gdy Plus Token osiągnie 10 milionów członków, nowi członkowie nie mogą już aktywować swojego AI-Dog.
 4. Jednak pierwsze 10 milionów członków otrzyma premię w wysokości 6 - 18% miesięcznie przez następne 2 lata.
 5. Przygotuj karty telefoniczne z wyprzedzeniem i kupuj waluty cyfrowe do wpłat z góry w AI-Dog. Idź do pozycji początkowej przed otwarciem sieci! Wszystkie pozycje prawdopodobnie zostaną obsadzone bardzo szybko!

Rozwój ekologiczny i perspektywy DCEP / E-CNY i Plus Token

Przychody z reklam DCEP / E-CNY w granicach Plus Token
 1. Istnieją trzy poziomy przychodów z reklam. Reklama krajowa w Chinach zapewnia 6% wolumenu DCEP / E-CNY, reklama zagraniczna zapewnia 9% wolumenu DCEP / E-CNY! Okres kampanii promocyjnej DCEP / E-CNY wynosi 18 miesięcy!
 2. Po 18 miesiącach istnieją dodatkowe nagrody (z zastrzeżeniem ogłoszenia), które można cieszyć przez całe życie!
 3. Tylko globalni użytkownicy Plus Token mogą korzystać z tej reklamy DCEP / E-CNY.
Instrukcje pobierania
Referer-ID: 1783026792

DCEP / E-CNY i PLUS TOKEN STO (Security Token Offering) PlusToken - Kryptowaluty BTC, ETH, DCEP / E-CNY, LTC, DASH, BCH, XRP, DOGE i EOS można handlować i przechowywać w portfelu. Zakup i wymiana chińskiej kryptowaluty DCEP / E-CNY.


polski, Polish - Polska, Polska, Poland
włoski, wietnamski, węgierski, ukraiński, turecki, tajski, słoweński, słowacki, szwedzki, serbski, rumuński, rosyjski, portugalski, polski, norweski, niemiecki, japoński, holenderski, hiszpański, hinduski, grecki, francuski, fiński, duński, Czech, chorwacki, chiński, bułgarski, bośniacki, białoruski, angielski, albański, - (STO) Security-Token-Offering polski - another wallet
polski - bonus wallet
polski - medical cannabis
polski - cannabis participation
partners worldwide, who grow for you - polski - in cannabis

Poproś o darmową stronę zespołu
Ta strona internetowa z Referer-ID i innymi materiałami marketingowymi jest dostępna bezpłatnie, jeśli wcześniej zarejestrowałeś się tutaj w PlusToken.
NIEZALEŻNY PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 1783026792


 
Dziękuję!

Decydujący dla Twojego sukcesu jest silny zespół.
Otrzymasz tę stronę główną za darmo, a także dodatkowe strony docelowe i dodatkowe materiały marketingowe.


Wystarczy wpisać swój adres e-mail:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Międzynarodowa dystrybucja DCEP / E-CNY za pośrednictwem aplikacji PT. Pobierz, zaloguj się / zarejestruj się tylko przez stronę polecającą. Przewodnik krok po kroku, jak to działa. - Aby zainstalować portfel DCEP / E-CNY, znajdziesz tutaj samouczek, w którym szczegółowo wyjaśnimy i krok po kroku, w jaki sposób odbywa się pobieranie i rejestracja, a także dodatkowe informacje. : DCEP / E-CNY i PLUS TOKEN !


Italian, Vietnamese, Hungarian, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Swedish, Serbian, romanian, Russian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Japanese, Dutch, spanish, hindi, Greek, French, Finnish, danish, Czech, Croatian, Chinese, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Polska, Poland
polski, Polish - Poland, - STO - Security Token Offering

Copyright © 2022