bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

DCEP / E-CNY a PLUS TOKEN - PlusToken STO (Security Token Offering) - Výmena kryptomena / Peňaženka / výmena za nákup DCEP / E-CNY. Pokyny na stiahnutie aplikácie do smartfónu (IOS a Android). Výukový program na stiahnutie a bezplatná registrácia / registrácia.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Decentralizovaná multikryptová peňaženka, decentralizovaná výmena, platobné riešenia prostredníctvom QR kódu a obchodovanie s arbitrážnym psom AI ++ Všetko v jednej mobilnej aplikácii pre smartfóny Android a IOS ++ Atraktívny partnerský program pre odporúčania ++ Bonusový program pre DCEP / E-CNY: Plus Token - Stiahnite si aplikáciu teraz! Bezpečná peňaženka pre kryptomeny, ako sú BitCoin, LiteCoin, Ethereum, Bitcoin-Cash, DCEP / E-CNY, Doge, EOS, Ripple a Dash - stále bezpečné, decentralizované a anonymné. Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovakia, - Security Token Offering (STO)
Domov - DCEP / E-CNY a PLUS TOKEN
DCEP / E-CNY a PLUS TOKENČínska digitálna mena a peňaženka Plus Token


Prvá časť: DCEP / E-CNY

Čo je to DCEP / E-CNY?
 • DCEP / E-CNY (Digital Currency Electronic Payment) je zákonná digitálna mena vydaná People's Bank of China. DCEP / E-CNY je v podstate digitálny platobný nástroj. DC označuje digitálnu menu, EP označuje elektronickú platbu, to znamená: digitálnu menu a elektronické platobné nástroje. Jeho funkčné vlastnosti sú rovnaké ako v prípade papierových peňazí, ale v digitálnej podobe.
 • DCEP / E-CNY vydaná centrálnou bankou sa nahrádza ako náhrada za papierové peniaze. Možno predpokladať, že DCEP / E-CNY je šiestym vydaním čínskej meny RMB (RMB 3.0, digitálna mena nahrádza tradičné bankovky a mince).

Vlastnosti a výhody DCEP / E-CNY:
 1. Úplné prijatie. Žiadna čínska inštitúcia alebo jednotlivec nemôže odmietnuť DCEP / E-CNY. Mena je viazaná na čínsku národnú menu RenMinBi (RMB) 1: 1.
 2. Vysoká bezpečnosť vďaka záruke pôžičky centrálnej banky.
 3. Dve úrovne kryptografickej bezpečnosti. Volks-Zentralbank - Komerčná banka - Verejná, žiadna predvolená technická trasa.
 4. Výmena rezervného peňažného systému (M0). DCEP / E-CNY je náhrada za M0, čo je náhrada za hotovosť (systém je navrhnutý pre až 300 000 transakcií za sekundu).
 5. Duálne platby offline. To znamená, že platby je možné uskutočniť, aj keď sú platiteľ aj príjemca platby offline. Pokiaľ je mobilný telefón napájaný, dva mobilné telefóny sa môžu v reálnom čase spojiť a prenášať peniaze, ktoré sa potom rozširujú ako papierové peniaze.
 6. Anonymita. Požiadavky anonymných verejných platieb bez záväzných bankových kariet sú splnené.
 7. Môžu sa vyplatiť aj veľmi vysoké sumy, ale môže si to vyžadovať osvedčenie KYC (Know Your Customer).
 8. Štyri inštitúcie centrálnej banky vlastnia spolu 84 technologických patentov (k septembru 2019).

Aký problém DCEP / E-CNY rieši?
 1. Ľahko sa nosí a platí za (nie je potrebná žiadna zmena).
 2. Nízke náklady (výstup, tlač, vrátenie, preprava, skladovanie, opotrebenie) a sú šetrné k životnému prostrediu.
 3. Falšovanie už nie je možné (boj proti falšovaniu peňazí).
 4. Realizácia získavania údajov v reálnom čase, ako je tvorba meny, účtovníctvo a tok údajov. Poskytuje užitočnú referenciu pre menové investície, formulácie a implementácie menovej politiky.
 5. Môže byť zaplatená bez prístupu na internet.
 6. Ochrana menovej suverenity a právneho postavenia Číny.
 7. RMB sa rýchlo stáva medzinárodným platobným prostriedkom.

Pôvod DCEP / E-CNY
 1. V roku 2014 centrálna banka zriadila výskumný tím pre legálne digitálne meny na štúdium blockchainu a digitálnych mien.
 2. V roku 2017 centrálna banka oficiálne založila China Digital Currency Research Institute.
 3. V roku 2018 Digital Currency Research Institute založil „Shenzhen Fintech Co., Ltd.“ s cieľom podieľať sa na vývoji finančných transakcií blockchain a ďalších projektov.
 4. Medzi prvé inštitúcie, ktoré zvíťazili v digitálnej mene centrálnej banky v auguste 2019, patrili Alibaba, Tencent, Čínska priemyselná a obchodná banka, Čínska stavebná banka, Čínska banka, čínsky Agrarbank a China UnionPay.
 5. V januári 2020 oficiálne spustila centrálna banka DCEP / E-CNY a celosvetovú reklamu na ňu.

Druhá časť: PLUS TOKEN

Čo je Plus Token?
 1. Decentralizovaná kryptometa. Podporuje osem hlavných digitálnych mien, stiahnutie a registráciu zadarmo a bezplatné používanie.
 2. Vytvorené kórejským technickým tímom, pôvodne od spoločností Samsung a Google Pay.
 3. Získajte 6 - 18% z vášho krypto vkladu mesačne (s dennou platbou).
 4. Minimálna čiastka na účet AI-Dog je 500 USD.
 5. Maximálna suma je 50 000 dolárov na účet.
 6. AI-Dog môžete kedykoľvek vypnúť a vyplatiť krypto vklad.

Ako Plus Token dosahuje svoje zisky?
Peňaženka s priečnymi reťazami na viacero aktív.
 1. Výmena OTC (Over The Counter).
 2. AI-Dog Arbitrage (od roku 2015).
 3. Hosting mobilných hier.
 4. Mobilné platobné riešenie.
 5. Predajný portál.
 6. Vstavaná decentralizovaná mobilná ústredňa.
 7. Sociálne médiá a hosting projektov.

Ako sa môžem zaregistrovať v službe Plus Token AI-Dog?
 1. Obmedzené použitie AI-Dog! Použitie je obmedzené na 10 miliónov členov po celom svete. V súčasnosti je v 173 krajinách 3,8 milióna členov. Čínska centrálna banka na svoje účely vyhradzuje 2 milióny účtov. To znamená, že je k dispozícii iba 4,2 milióna účtov.
 2. Registrácia je možná iba do roku 2022 alebo do dosiahnutia 10 miliónov členov - podľa toho, čo nastane skôr.
 3. Keď Plus Token dosiahne 10 miliónov členov, noví členovia už nemôžu aktivovať svoje AI-Dog.
 4. Prvých 10 miliónov členov však dostane bonus 6 - 18% mesačne počas nasledujúcich 2 rokov.
 5. Pripravte si karty mobilného telefónu vopred a kupujte si digitálne meny na vklady v AI-Dog vopred. Pred otvorením siete prejdite na začiatočnú pozíciu! Všetky pozície sa pravdepodobne obsadia veľmi rýchlo!

Ekologický vývoj a perspektívy DCEP / E-CNY a Plus Token

Výnosy z reklamy DCEP / E-CNY v rámci Plus Token
 1. Existujú tri úrovne príjmov z reklamy. Domáca reklama v Číne poskytuje 6% objemu DCEP / E-CNY, zahraničná reklama 9% objemu DCEP / E-CNY! Obdobie kampane na propagáciu DCEP / E-CNY je 18 mesiacov!
 2. Po 18 mesiacoch sú k dispozícii ďalšie odmeny (na základe oznámenia), ktoré si môžete vychutnať na celý život!
 3. Túto reklamu DCEP / E-CNY môžu využívať iba globálni používatelia služby Plus Token.
Pokyny k stiahnutiu
Referer-ID: 1783026792

DCEP / E-CNY a PLUS TOKEN STO (Security Token Offering) PlusToken - Kódy BTC, ETH, DCEP / E-CNY, LTC, DASH, BCH, XRP, DOGE a EOS sa dajú obchodovať a uchovávať v peňaženke. Nákup a výmena čínskej krypto meny DCEP / E-CNY.


slovenský, Slovak - Slovensko, Slovensko, Slovakia
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky, - (STO) Security-Token-Offering slovensky - another wallet
slovensky - bonus wallet
slovensky - medical cannabis
slovensky - cannabis participation

Požiadajte o bezplatnú webovú stránku tímu
Táto webová stránka s vaším Referer-ID a ďalšími marketingovými materiálmi sa poskytuje bezplatne, ak ste sa tu predtým zaregistrovali v PlusToken.Táto webová stránka je službou IS-R
NEZÁVISLÝ PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 1783026792


 
Ďakujem!

Rozhodujúcim pre váš úspech je silný tím.
Túto domovskú stránku dostanete zadarmo, ako aj ďalšie vstupné stránky a ďalšie marketingové materiály.


Stačí zadať svoju e-mailovú adresu:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Medzinárodná distribúcia DCEP / E-CNY prostredníctvom aplikácie PT. Stiahnite si, prihláste sa / zaregistrujte sa iba prostredníctvom sprostredkovateľa. Sprievodca krok za krokom, ako to funguje. - Na inštaláciu peňaženky DCEP / E-CNY nájdete príručku, v ktorej podrobne a podrobne vysvetlíme, ako sa vykonáva sťahovanie a registrácia, ako aj ďalšie informácie. : DCEP / E-CNY a PLUS TOKEN !


Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Italian, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovakia, - STO - Security Token Offering

Copyright © 2021