bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je teraz live! - PlusToken STO (Security Token Offering) - Ak chcete s mobilným telefónom obchodovať s kryptocentrami, použite mobilnú aplikáciu PlusToken STO-Exchange.


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Používatelia APP v službe Peňaženka sa môžu prihlásiť do účtu Psto-Exchange (PsEx) pomocou svojich prihlasovacích údajov.: Plus Token - PlusToken je možné vymieňať prostredníctvom služby PsEx v službe Bitcoin (BTC) av aplikácii Wallet APP v aplikácii Ethereum (ETH). Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovakia, - Security Token Offering (STO)
Domov - PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je teraz live!
PsEx - Plus Token STO Exchange

28. novembra 2018 sa v Singapure uskutočnil slávnostný ceremoniál WBF STO Digital Currency Exchange. V rámci tejto akcie sa podpísali dokumenty pre strategickej spolupráce medzi WBF- a Psto-Exchange (PsEx).


Dňa 24.12.2018 začala skúšobná prevádzka PlusToken STO Exchange. Vzhľadom k tomu, 01/29/2019 kryptografických meny a PlusToken (PLUS) je k dispozícii tu obchodované.

Užívatelia PlusToken aplikácie Peňaženka sa môžu registrovať priamo so svojim názvom účtu a prihlasovacie heslo, keď Psto-Exchange (PsEx).
Odkaz na webové stránky (verzia pre počítače):

https://www.pstoex.com

Ak chcete obchodovať s krypto-menami na cestách, navštívte túto webovú stránku s mobilným telefónom. V spodnej časti stránky nájdete odkaz na stiahnutie pre mobilnú aplikáciu PlusToken STO Exchange.

Priamy odkaz na Exchange PLUS/BTC (v ľavom hornom rohu vyberte jazyk):
https://www.pstoex.com/trade?na=PLUS_BTC


Poznámky:

Užívatelia PlusToken Wallet aplikácie nemusia novinkou na PsEx registra. Môžete sa zaregistrovať priamo so svojím názvom účtu a prihlasovacie heslo, keď Psto-Exchange (PsEx).

PlusToken (PLUS) nie je možné zakúpiť priamo v aplikácii Peňaženka. Kúpa PlusToken je možná iba v PsEx. Zisky a bonusy však aj naďalej dostávať PlusToken PlusToken na peňaženku APP.

V súčasnej dobe PlusToken možno vymeniť cez PsEx Bitcoin (BTC), a v rámci aplikácie Peňaženka na ethereum (ETH).

Platby z Peňaženky môžete tiež preniesť priamo do služby PsEx.Pokyny k stiahnutiu
Referer-ID: 1783026792

PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je teraz live! STO (Security Token Offering) PlusToken - Platby v peňaženke môžete voliteľne preniesť priamo do služby PsEx


slovenský, Slovak - Slovensko, Slovensko, Slovakia
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky, - (STO) Security-Token-Offering slovensky - another wallet
slovensky - bonus wallet
slovensky - medical cannabis
slovensky - cannabis participation
partners worldwide, who grow for you - slovensky - in cannabis

Požiadajte o bezplatnú webovú stránku tímu
Táto webová stránka s vaším Referer-ID a ďalšími marketingovými materiálmi sa poskytuje bezplatne, ak ste sa tu predtým zaregistrovali v PlusToken.
NEZÁVISLÝ PARTNER PLUS TOKEN
Referer-ID : 1783026792


 
Ďakujem!

Rozhodujúcim pre váš úspech je silný tím.
Túto domovskú stránku dostanete zadarmo, ako aj ďalšie vstupné stránky a ďalšie marketingové materiály.


Stačí zadať svoju e-mailovú adresu:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - WBF STO Digital Currency Exchange v Singapure má oficiálne nastavené plachty na podporu vývoja blokovej technológie STO - PlusToken je možné vymeniť do Bitcoin (BTC) cez PsEx a v aplikácii Wallet APP v aplikácii Ethereum (ETH). : PLUS TOKEN - PsEx, PlusToken STO-Exchange je teraz live! !


Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Italian, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovakia, - STO - Security Token Offering

Copyright © 2022