bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人

DCEP / E-CNY і PLUS TOKEN - PlusToken STO (Security Token Offering) - Криптовалюта / гаманець / обмін на придбання DCEP / E-CNY. Інструкції щодо завантаження додатка на ваш смартфон (IOS та Android). Підручник для завантаження та безкоштовної реєстрації / реєстрації.


spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,
Децентралізований мультикриптовий гаманець, децентралізований обмін, платіжні рішення за допомогою QR-коду та AI собак арбітражної торгівлі ++ Все в одному мобільному додатку для смартфонів Android та IOS ++ Приваблива партнерська програма для рекомендацій ++ Бонусна програма для DCEP / E-CNY: Plus Token - Завантажте додаток зараз! Безпечний гаманець для криптовалют, таких як BitCoin, LiteCoin, Ethereum, Bitcoin-Cash, DCEP / E-CNY, Doge, EOS, Ripple та Dash - постійно захищений, децентралізований та анонімний. Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Ukraine, - Security Token Offering (STO)
Додому - DCEP / E-CNY і PLUS TOKEN
DCEP / E-CNY і PLUS TOKENКитайська цифрова валюта та гаманець Plus Token


Розділ перший: DCEP / E-CNY

Що таке DCEP / E-CNY?
 • DCEP / E-CNY (Digital Currency Electronic Payment) - це законна цифрова валюта, що випускається People's Bank of China. DCEP / E-CNY - це по суті цифровий платіжний інструмент. DC позначає цифрову валюту, EP - електронну оплату, тобто цифрову валюту та електронні платіжні інструменти. Його функціональні властивості точно такі ж, як і для паперових грошей, але в цифровій формі.
 • DCEP / E-CNY, виданий центральним банком, позиціонується як заміна паперових грошей. Можна припустити, що DCEP / E-CNY - шосте видання китайської валюти RMB (RMB 3.0, цифрова валюта замінює традиційні банкноти та монети).

Особливості та переваги DCEP / E-CNY:
 1. Повне прийняття. Жодна китайська установа чи особа не може відхилити DCEP / E-CNY. Валюта прив’язана 1: 1 до китайської національної валюти RenMinBi (RMB).
 2. Висока безпека завдяки гарантії позики центрального банку.
 3. Два рівні криптографічної безпеки. Volks-Zentralbank - Комерційний банк - Громадський, технічний маршрут за замовчуванням не має.
 4. Заміна системи резервних грошей (M0). DCEP / E-CNY - це заміна M0, яка є заміною грошових коштів (система розрахована на до 300 000 транзакцій в секунду).
 5. Подвійні офлайн-платежі. Тобто платежі можна здійснювати, навіть якщо і платник, і одержувач платежу перебувають у режимі офлайн. Поки мобільний телефон працює, два мобільні телефони в режимі реального часу можуть підключатися для переказу грошей, які потім циркулюють, як паперові гроші.
 6. Анонімність. Вимоги до анонімних публічних платежів без прив’язки банківських карток виконуються.
 7. Також можуть бути сплачені дуже високі суми, але для цього може знадобитися сертифікація KYC (Know Your Customer).
 8. Чотири установи центрального банку мають загалом 84 патенти на технологію (станом на вересень 2019 року).

Яку проблему вирішує DCEP / E-CNY?
 1. Легко перевозити та оплачувати (не потрібно змінювати).
 2. Низька вартість (випуск, друк, повернення, транспортування, зберігання, зношування) і є екологічно чистими.
 3. Підробляти більше не можна (боротьба з підробленими грошима).
 4. Реалізація даних у реальному часі, таких як створення валюти, облік та потік даних. Надає корисну довідку щодо валютних інвестицій, формулювання та реалізації грошової політики.
 5. Це можна оплатити без доступу до Інтернету.
 6. Захист грошового суверенітету та правового статусу Китаю.
 7. RMB швидко стає міжнародним платіжним засобом.

Походження DCEP / E-CNY
 1. У 2014 році центральний банк створив юридичну команду з вивчення цифрових валют для вивчення блокчейну та цифрових валют.
 2. У 2017 році центральний банк офіційно заснував China Digital Currency Research Institute.
 3. У 2018 році Digital Currency Research Institute заснував "Shenzhen Fintech Co., Ltd." для участі у розробці блокчейн-фінансових операцій та інших проектах.
 4. До перших установ, які виграли цифрову валюту центрального банку в серпні 2019 року, були Alibaba, Tencent, Китайський промислово-комерційний банк, Китайський будівельний банк, Банк Китаю, Аграрбанк Китаю та China UnionPay.
 5. У січні 2020 року центральний банк офіційно запустив DCEP / E-CNY та рекламу в усьому світі.

Другий розділ: PLUS TOKEN

Що таке Plus Token?
 1. Децентралізований криптовалют. Підтримує вісім основних цифрових валют, безкоштовне завантаження та реєстрація та безкоштовне використання.
 2. Створений корейською технічною командою, спочатку від Samsung та Google Pay.
 3. Отримуйте 6 - 18% вашого криптовалюти щомісяця (з щоденною оплатою).
 4. Мінімальна сума на AI-Dog - 500 доларів.
 5. Максимальна сума - 50 000 доларів США на рахунок.
 6. Ви можете будь-коли вимкнути AI-Dog і виплатити свій криптовалют.

Як Plus Token отримує прибуток?
Мультиактивний міжгаряжний гаманець
 1. Обмін OTC (Over The Counter).
 2. AI-Dog Arbitrage (з 2015 року).
 3. Хостинг мобільних ігор
 4. Рішення для мобільних платежів.
 5. Портал дилерів.
 6. Вбудований децентралізований мобільний обмін.
 7. Соціальні медіа та хостинг проектів.

Як зареєструватися в Plus Token AI-Dog?
 1. Обмежене використання AI-Dog! Використання обмежено 10 мільйонами членів у всьому світі. В даний час в 173 країнах є 3,8 мільйона членів. Китайський центральний банк резервує для своїх цілей 2 мільйони рахунків. Це означає, що доступно лише 4,2 мільйона рахунків.
 2. Реєстрація можлива лише до 2022 року або до досягнення 10 мільйонів членів - залежно від того, що відбудеться раніше.
 3. Коли Plus Token досягає 10 мільйонів членів, нові члени вже не можуть активувати свої AI-Dog.
 4. Однак перші 10 мільйонів членів отримують бонус у розмірі 6 - 18% на місяць протягом наступних 2 років.
 5. Заздалегідь підготуйте картки стільникового телефону та заздалегідь купуйте цифрові валюти для депозитів у AI-Dog. Перейдіть до вихідної позиції перед відкриттям мережі! Усі позиції, ймовірно, будуть заповнені дуже швидко!

Екологічний розвиток та перспективи DCEP / E-CNY та Plus Token

DCEP / E-CNY дохід від реклами в межах Plus Token
 1. Існує три рівні доходу від реклами. Внутрішня реклама в Китаї забезпечує 6% за обсяг DCEP / E-CNY, а закордонна реклама забезпечує 9% для обсягу DCEP / E-CNY! Період кампанії для просування DCEP / E-CNY становить 18 місяців!
 2. Через 18 місяців є додаткові винагороди (за умови оголошення), якими можна користуватися все життя!
 3. Користуватися цією рекламою DCEP / E-CNY можуть лише глобальні користувачі Plus Token.
Інструкції щодо завантаження
Referer-ID: 1783026792

DCEP / E-CNY і PLUS TOKEN STO (Security Token Offering) PlusToken - Криптовалютами BTC, ETH, DCEP / E-CNY, LTC, DASH, BCH, XRP, DOGE & EOS можна торгувати і зберігати в гаманці. Купівля та обмін китайської криптовалюти DCEP / E-CNY.


Український, Ukrainian - Україна, Україна, Ukraine
японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська, - (STO) Security-Token-Offering ukrainskyy - another wallet
ukrainskyy - bonus wallet
ukrainskyy - medical cannabis
ukrainskyy - cannabis participation
partners worldwide, who grow for you - ukrainskyy - in cannabis

Запит на безкоштовний веб-сайт команди
Цей веб-сайт з вашим Referer-ID та іншим маркетинговим матеріалом надається безкоштовно, якщо ви раніше зареєструвалися тут у PlusToken.
НЕЗАЛЕЖНИЙ ПАРТНЕР ПЛЛЛУСТУООКЕН
Referer-ID : 1783026792


 
Дякую!

Вирішальним для вашого успіху є сильна команда.
Ви отримаєте цю домашню сторінку безкоштовно, а також додаткові цільові сторінки та додаткові маркетингові матеріали.


Просто введіть Вашу електронну адресу електронної пошти:


.

WBF - Plus Token APP STO (Security-Token-Offering) - Міжнародний розподіл DCEP / E-CNY через додаток PT. Завантажуйте, увійдіть / зареєструйтесь лише через реферала. Покрокове керівництво про те, як це працює. - Щоб встановити гаманець DCEP / E-CNY, ви знайдете тут підручник, з яким ми детально та покроково пояснюємо, як здійснюється завантаження та реєстрація, а також додаткову інформацію. : DCEP / E-CNY і PLUS TOKEN !


Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish, Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Ukraine, - STO - Security Token Offering

Copyright © 2022